A Csillag Patikák webshop cookie-kat (sütiket) használ a jobb felhasználói élmény biztosítása érdekében. További információkért tekintse meg adatkezelési szabályzatunkat, melyet az oldal használatával együtt elfogad.

Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz (14x)

Webes ár 3.210 Ft
Menny.:db
Megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére szolgáló italpor felnőttek részére.
Cikkszám: 324243
Elérhetőség: Raktáron
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Leírás és Paraméterek

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER a Coldrex citrom ízű por BELSŐLEGES oldathoz ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?
A Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz a megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére szolgál felnőttek és gyermekek részére 12 éves kortól. Három hatóanyagot tartalmaz:
- paracetamolt: mely fájdalom- és lázcsillapító hatással rendelkezik,
- fenilefrin-hidrokloridot: mely szabaddá teszi a náthásan eldugult orrot és orrmelléküregeket így könnyíti a légzést,
- C-vitamint (aszkorbinsavat): mely hozzájárul a szervezet fokozott C-vitamin igényének fedezéséhez.

2. TUDNIVALÓK A Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz ALKALMAZÁSA ELŐTT
A Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz paracetamolt és az orrdugulás csökkentésére szolgáló hatóanyagot tartalmaz.
Ezért, ne alkalmazza egyéb paracetamol-tartalmú, vagy a megfázás és influenza kezelésére szolgáló más készítményekkel együtt!
Ne alkalmazza a Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz készítményt

Akciós Nem
Egészségpénztárra elszámolható Igen
Gyógyszerforma Pezsgőgranulátum, vízben oldódó por tasakban
Kiszerelés 14x
Bővebben

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Paraméterek

Akciós Nem
Egészségpénztárra elszámolható Igen
Gyógyszerforma Pezsgőgranulátum, vízben oldódó por tasakban
Kiszerelés 14x