A Csillag Patikák webshop cookie-kat (sütiket) használ a jobb felhasználói élmény biztosítása érdekében. További információkért tekintse meg adatkezelési szabályzatunkat, melyet az oldal használatával együtt elfogad.

Rubophen Thermo 650mg/10mg granulátum bels.oldath. (12x tasakban)

Webes ár
2.775 Ft
Akciós ár 2.434 Ft
Kedvezmény: 12%
Menny.:db
Megfázás és influenza okozta panaszok enyhítése, beleértve a fejfájás, egyéb fájdalmak, torokfájás, orrdugulás enyhítését és a lázcsillapítást.
Gyártó: Sanofi-Aventis Zrt.
Cikkszám: 119101
Elérhetőség: Raktáron

Leírás és Paraméterek

Megfázás és influenza okozta panaszok enyhítése, beleértve a fejfájás, egyéb fájdalmak, torokfájás, orrdugulás enyhítését és a lázcsillapítást.

Adagolás:
Felnőttek, serdülőkorúak és időskorú betegek: Vízben oldás után szájon át történő alkalmazásra. A tasak tartalmát egy pohár forró (de nem forrásban lévő) vízben kell feloldani. Az egyes adagok alkalmazása között legalább 4 órás i

Összetétel:
650 mg paracetamol 10 mg fenilefrin-hidroklorid tasakonként Fontosabb segédanyag: szacharóz 2786,85 mg, aszpartám 74,6 mg, laktóz kb. 13,53 mg.

Akciós Igen
Egészségpénztárra elszámolható Igen
Gyógyszerforma Pezsgőgranulátum, vízben oldódó por tasakban
Kiszerelés 12x tasakban
Bővebben

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!