A Csillag Patikák webshop cookie-kat (sütiket) használ a jobb felhasználói élmény biztosítása érdekében. További információkért tekintse meg adatkezelési szabályzatunkat, melyet az oldal használatával együtt elfogad.

Rubophen ThermoPlus por belsőleges oldathoz (10x)

Webes ár
2.969 Ft
Akciós ár 2.604 Ft
Kedvezmény: 12%
Megfázás és influenza tüneteinek rövid távú kezelésére, azaz fejfájás, és egyéb fájdalmak, orrdugulás, torokfájás, hidegrázás, láz, valamint a hurutos köhögés enyhítésére.
Gyártó: Sanofi-Aventis Zrt.
Cikkszám: 120716
Elérhetőség: Raktáron

Leírás és Paraméterek

Megfázás és influenza tüneteinek rövid távú kezelésére, azaz fejfájás, és egyéb fájdalmak, orrdugulás, torokfájás, hidegrázás, láz, valamint a hurutos köhögés enyhítésére.

Adagolás:
Szájon át történő alkalmazásra, a tasak tartalmának egy átlagos bögre forró, de nem forrásban levő vízben (250 ml) való feloldása után. Hagyjuk iható hőmérsékletűre hűlni. Másfél órán belül meg kell inni az egész oldatot. Felnőtte

Összetétel:
Hatóanyag tasakonként Paracetamol: 500 mg, Gvajfenezin: 200 mg, Fenilefrin-hidroklorid: 10 mg. Ismert hatású segédanyagok: Szacharóz: 2077 mg, Aszpartám (E951): 12 mg, Nátrium-citrát (E331): 500 mg (117,3

Akciós Igen
Egészségpénztárra elszámolható Igen
Gyógyszerforma Szirup,oldat,szuszpenzió,por oldatkészítéshez
Kiszerelés 10x
Bővebben

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!